Skip to content

Architektura FTTX

Rozwiązania do tworzenia sieci ostatniej mili umożliwiają stworzenie odpowiedniej infrastruktury dla każdego rodzaju zabudowań. Niezależnie czy jest to osiedle domków jednorodzinnych, nowych zabudowań wielorodzinnych, czy już istniejących. Produkty znajdujące się w naszej ofercie pozwolą stworzyć sieć na miarę Państwa oczekiwań.

GNIAZDA

Gniazdo abonenckie FTTH-X2

Charakterystyka

Gniazdo abonenckie FTTH-X2 to uniwersalne rozwiązanie do mieszkania biura czy domu. Zbudowane jest z lekkiego tworzywa ABS w kolorze białym, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Posiada możliwość zamocowania dwóch adapterów oraz do czterech pigtaili. Dzięki specjalnym uchwytom ma możliwość umieszczenia czterech osłonek spawów. W standardzie posiada dwie zaślepki, które pozwalają na konfigurację w zależności od potrzeb użycia jednego lub dwóch portów.

Zastosowanie
– sieci FTTX

Parametry
– wykonane z tworzywa ABS
– możliwość montaży dwóch adapterów SC simplex / LC duplex
– zaślepki niewykorzystanych portów
– uchwyty na 4 osłonki spawów
– wymiary: 87x87x24 mm

Wykonanie
– tworzywo ABS

Oznaczenie
FTTH-X2 – gniazdo abonenckie

Gniazdo abonenckie FTTH-X2/4

Charakterystyka

Gniazdo abonenckie FTTH-X2/4 to uniwersalne rozwiązanie do mieszkania biura czy domu. Zbudowane jest z lekkiego tworzywa ABS w kolorze białym, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Posiada możliwość zamocowania dwóch adapterów oraz do czterech pigtaili. Dzięki specjalnym uchwytom ma możliwość umieszczenia czterech osłonek spawów. W standardzie posiada dwie zaślepki, które pozwalają na konfigurację w zależności od potrzeb użycia jednego lub dwóch portów.

Zastosowanie
– sieci FTTX

Parametry
– wykonane z tworzywa ABS
– możliwość montażu SC simplex / LC duplex lub dwóch adapterów SC duplex
– zaślepki niewykorzystanych portów
– uchwyty na 8 osłonki spawów
– wymiary: 120x80x25 mm

Wykonanie
– tworzywo ABS

Oznaczenie
FTTH-X2/4 – gniazdo abonenckie

KABLE FTTX

Wkrótce

Charakterystyka

 

Zastosowanie

Parametry

Wykonanie

Oznaczenie

Karta produktu